Inno02

Oferty pracy w Energocentrum HCP

ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków:

  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznych, prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych
  • montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych, urządzeń elektrycznych oraz podłączenia szaf sterowniczych
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku elektrycznym
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracach remontowo-konserwacyjnych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • uprawienia energetyczne w zakresie eksploatacji do 1kV
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, wózka widłowego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pogłębiania swojego doświadczenia zawodowego
  • umowę o pracę

Dodatkowe uwagi:

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883).”

DANE KONTAKTOWE

H. Cegielski - Energocentrum Sp. z o. o.

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 223/229

61-485 Poznań

tel:+48 61 831 18 00

WYŚLIJ ZAPYTANIE